Dipliner

Ana Sayfa Dipliner

Dipliner

Kalıcı Dipliner Uygulaması Nedir?

Kalıcı dipliner uygulaması kalıcı makyaj, kozmetik dövme veya mikropigmentasyon olarak adlandırılan uygulamaların arasında yer alır. Kullanılan boyaların %100 bitkisel pigmentlerden elde edilmesi sayesinde kalıcı makyaj uygulamalarında alerjik reaksiyon riski en aza indirgenmiştir.

Eyeliner uygulamasına kıyaslandığında Dipliner daha sade ve doğal bir makyaj görünümü elde etmek isteyen kişilerin tercih ettiği bir uygulamadır. Kalıcı Dipliner göz kapağının bitip kirpiklerin başladığı bölgeye ince bir çizgi çekilerek uygulanıyor.

 

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelik her zaman sağlığınızda olmalıdır. Uygulamada alerji riski düşük olsa da uygulama öncesi kullanılan maddenin cildinizde test edilmesi gerekir.

Göz bölgesinin hassasiyeti göz önünde bulundurularak işlem sonrası şişlik veya morluklar görülebilmektedir. Bu süreci en sağlıklı geçirmeniz için kullanılan anestetik krem gibi malzemeler özenle seçilmektedir.

Uygulamadan istediğiniz sonucu elde edebilmeniz için kalıcı makyaj uzmanınız ile iletişim içinde olmanız önemlidir. İstediğiniz özellikleri detaylı bir şekilde anlatarak uzmanların yönlendirmesine kulak vermek en iyi sonucu almanızı sağlayacaktır. Uygulama öncesinde ön çizim yaptırarak istediğiniz etkiyi sağlayan uygulama şeklini tercih edebilirsiniz.

 

 

Beauty,Woman,Face.,Beautiful,Girl,Receiving,Permanent,Make-up,From,Beautician.
Permanent,Eye,Makeup,Close,Up,Shot.,Cosmetologist,Applying,Tattooing,Of
Microblading,Eyebrows,Workflow,In,A,Beauty,Salon

Şeyda Söyler Nişantaşı

Sıkça Sorulan Sorular

Uygulamanın Kalıcılık Süresi Ne Kadardır?

Cilt tiplerine ve kullanılan ürünlere göre farklılık göstermekle birlikte, uygun bakım ve kullanımla uygulamanın kalıcılığı 2-3 sene arasında sürmektedir.

Uygulama Süresi Ne Kadardır?

Kalıcı Dipliner uygulaması en az 30 dakika en fazla 1 saat sürmektedir.

Uygulama kalıcılığı nedir ?

Kalıcı dipliner kalıcılık süresi ortalama 1,5-3 yıl olmakla birlikte bu süre kişiden kişiye değişebilmektedir. Uygulamanın sonrası ortalama 30 gün sonra kontrol randevusuna gelmeli ve rötuş ile gerekli yerlerdeki düzeltmeleri yaptırmalısınız.