Protez Tırnak

Ana Sayfa Protez Tırnak

Protez Tırnak

Protez Tırnak Nedir?

Protez tırnak dışarıdan takılan bir takma tırnak değil, tırnak uçlarına keratin bazlı ilaveler yapılarak uzatılan bir uygulamadır.

Protez tırnak, genellikle iki şekilde uygulanmaktadır. Birinci yöntem akrilik ürünlerin kullanıldığı yöntem, ikincisi de en çok tercih edilen jel yöntemidir. Her iki sistemde de tırnağın matrix tabakası hava alacak şekilde uygulama yapılır.

Tek uygulamada rutin bakımlarla mükemmel sonuçlar veren bu yöntem için uzman ekibimizi tercih edebilirsiniz.

Akrilik Tırnak Nedir?

Akrilik tırnak yönteminde, önce tırnağa törpü yapılır ve gerekli ise uygulama aletleriyle şekil verilerek akrilik yapıştırıcı ve akrilik tozu ile tatbik edilir.

Jel Tırnak Nedir?

Jel yöntemi tırnağın matrix tabakasının hava alacağı şekilde uygulanır. Tırnak ucuna takılan protez sonrasında tırnağınıza birkaç kat jel malzeme ile doldurularak tırnak şekillendirilir.

Kimler Protez Tırnak Yaptıramaz?

Tırnak ve tırnak eti sağlığı sorunu olanlarda (mantar, egzama vb.) protez tırnak uygulaması önerilmez.

Protez Tırnak Bakımı Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Protez tırnağınızın 3 hafta ile 1 ay arası düzenli bakımları yapıldığı takdirde ömür boyu kullanabiliriz.

Protez tırnak uygulamaları tırnağa zarar vermez ve gerekli bakımları yapıldığı zaman rahatlıkla kullanılabilen sağlıklı bir yöntemdir. Protez tırnak kendi

Şeyda Söyler Nişantaşı

Sıkça Sorulan Sorular

Uygulama ne kadar sürer?

Uygulama, tüm el için yaklaşık 1 saat sürer. Sonrasında gerçek tırnağa oldukça yakın doğallıkta ve esneklikte, temiz tırnaklar ortaya çıkar.

Kullanım Süresi Ne kadar?

Aylık, düzenli bakımları yapıldığı sürece kullanım süresi sınırsızdır. Uzayan kendi tırnağınızın boşluk alanlarını doldurtmak için veya kısaltmak için tekrar 4 hafta sonra, doldurma işlemi uygulanması gerekmektedir.

İşime ne zaman dönerim?

Müşteriler genellikle işlem sonrasında işe döner veya devam eder; bu tamamen size ve konfor seviyenize bağlıdır.