Eyeliner

Ana Sayfa Eyeliner

Eyeliner

Kalıcı Eyeliner Uygulaması Nedir?

Kalıcı eyeliner uygulaması kalıcı makyaj, kozmetik dövme veya mikropigmentasyon olarak adlandırılan uygulamaların arasında yer alır. Kullanılan boyaların %100 bitkisel pigmentlerden elde edilmesi sayesinde kalıcı makyaj uygulamalarında alerjik reaksiyon riski en aza indirgenmiştir.

Kalıcı eyeliner kişinin arzu ettiği şekil ve kalınlıkta ağrısız ve acısız bir şekilde uygulanır.

Uygulama sayesinde günlük makyaj rutininden zaman kazanılır ve tercih edilen kusursuz eyeliner görünümüne kavuşulur.

Uygulamanın Kalıcılık Süresi Ne Kadardır?

Cilt tiplerine göre farklılık göstermekle birlikte uygun bakım ve kullanımla uygulamanın kalıcılığı 2-3 sene arasında sürmektedir.

Uygulama Süresi Ne Kadardır?

Kalıcı eyeliner uygulaması en az 30 dakika en fazla 1 saat sürmektedir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelik her zaman sağlığınızda olmalıdır. Uygulamada alerji riski düşük olsa da uygulama öncesi kullanılan maddenin cildinizde test edilmesi gerekir.

Göz bölgesinin hassasiyeti göz önünde bulundurularak işlem sonrası şişlik veya morluklar görülebilmektedir. Bu süreci en sağlıklı geçirmeniz için kullanılan anestetik krem gibi malzemeler özenle seçilmektedir.

Uygulamadan istediğiniz sonucu elde edebilmeniz için kalıcı makyaj uzmanınız ile iletişim içinde olmanız önemlidir. İstediğiniz özellikleri detaylı bir şekilde anlatarak uzmanların yönlendirmesine kulak vermek en iyi sonucu almanızı sağlayacaktır.

 

 

Permanent,Eye,Makeup,Close,Up,Shot.,Cosmetologist,Applying,Tattooing,Of
Beauty,Woman,Face.,Beautiful,Girl,Receiving,Permanent,Make-up,From,Beautician.
Permanent,Make,Up,Eyeliner,Procedure,,Applying,On,Young,Girl.,Close-up.

Şeyda Söyler Nişantaşı

Sıkça Sorulan Sorular

Daha sonra renk değişimi olur mu?

kullanılan ürünlerin kalitesi ve cilt tipine uygun ürün kullanımı çok önemlidir. Cilt tipinize uygun sıcaklıkta ve renkte doğru ürünler ile yapılan uygulamalar sonrasında renk değişimi olmaz. Bu seçimin doğru yapılabilmesi içinde, uygulamayı yapacak olan kişinin bilgi ve tecrübesi öne çıkıyor.

Acı veriyor mu ?

Rahatınız için işlem öncesinde ve süresi boyunca yüksek dereceli bir lokal anestezi kullanacağız. Çoğu müşteri hiçbir şey hissetmez veya “cımbız” hissini tarif eder.

İşime ne zaman dönerim?

Müşteriler çoğu zaman ertesi gün hemen sonra işe döner veya devam eder; bu tamamen size ve konfor seviyenize bağlı. İşlemde en göze çarpan gün ertesi gündür. Kaşta işlem gören yerler çok az şişebilir fakat morarma olmaz, ancak işlem sonrası izleyen günlerde renk yoğunlaşır. Lütfen dikkat: Kalıcı makyajınız ilk haftada normalden daha koyu görünür - bu tamamen normaldir.