Kaş Laminasyonu

Ana Sayfa Kaş Laminasyonu

Kaş Laminasyonu

Kaş Laminasyonu Nedir?

Kaş yapısını değiştirerek, kaşlara yeni bir form katmayı, hacimli ve daha dikkat çekici kaşlara ulaşarak daha orantılı bir yüz yapısına sahip olunmasını sağlayan uygulamadır.

Acısız ve ağrısız bir işlem olması nedeniyle tercih edilen bir işlemdir. İşlem sonrasında kaşlarınız hem daha sağlıklı hem de daha gür görünmektedir.

Kimlere Uygulanır?

Bu estetik işlem kaşı doğuştan veya yaşlanmaya bağlı olarak aşağı düşmüş olan, saç kılları sert olan ve şekil alamayan ve kıvrık kaş kılı yapısına sahip olan kişilere uygulanabilir. Estetik sonrasında kaşlar daha kolay şekillenebilen yumuşak bir dokuya ve yepyeni bir forma kavuşur.

Nasıl Uygulanır?

İlk adımda cildinizdeki makyaj kalıntıları temizlenir ve kaş tamamen doğal haline getirilir. Kaş şampuanı kullanılarak kaşlarınız güzelce yıkanır. Daha sonrasında kaş primeri kullanılarak deriniz ve kaşınız etrafındaki yağlardan iyice arındırılır. Kaşınız işlem yapmak için uygun hale getirilmiş olur. Kaşlarınıza istediğiniz yeni form kazandırılıp kaş şekli yapıştırıcılarla sabitlenir. Bu sırada gerekli ve etkili solüsyonlar kullanılır. Kaş renginde de değişiklik yapılmak istenirse kaş boyama süreci de operasyona eklenir. Son olarak kaş botoksu uygulanır ve normal kaş alımı gerçekleştirilir.

Kaş Laminasyonu Kalıcılık Süresi Nedir?

Bakım, yaş, cilt yapısı, mimik kullanımı gibi nedenlere bağlı olarak işlemin kalıcılığı her insanda ortalama 6 ile 8 haftadır.

Kaş Laminasyon Uygulaması Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kaş laminasyonu enjeksiyonsuz yapılan bir operasyon türüdür. Kaşın şekillendirilmesine yönelik bir işlem biçimidir. İşlem iki kaş arasındaki asimetriyi de çözerek yanlış ve farklı yönlerde çıkan kaş tüyü yapısını da düzelterek daha güçlü ve sağlıklı tüy yapısına ulaşılır.

 

Şeyda Söyler Nişantaşı

Sıkça Sorulan Sorular

Kaş lifting ile laminasyon arasındaki fark Nedir?

Lifting kaşı kıvırma işleminin ismidir. Kaş laminasyonda , kaşın kıvrılmasını, dolgun gözükmesini, hacim kazanmasını sağlayarak yapılan işlemlerin korunmasını sağlar

Kaş Laminasyonu Kimler İçin?

Kavisli kaşlarını düzleştirmek isteyen, zıt yönde uzayan, şekil almayan veya zorlayan, sert kaşlara sahip olanlar kişiler için önerilir.

Uygulama Süresi Ne Kadar ?

Yaklaşık 1-1.5 saat süren uygulamanın sonucunda anlamlı bakışlar ortaya çıkar.