Kalıcı French

Ana Sayfa Kalıcı French

Kalıcı French

Kalıcı French Nedir?

Protez tırnakta kullanılan sistemin aynısı uygulanır. Sadece tırnakların uzunluğu yeterli ise uçlarından jel, akrilik ya da tips ile uzatmadan uygulama yapılır. Protez tırnakta olduğu gibi kalıcı frenchte de yine aynı şekilde tırnaklar diplerden uzadıkça dip dolgusu tekrarlanarak kalıcı french uygulaması kullanılabilir.

Kalıcı French Uygulamasının İşlem Süresi Ne Kadar?

Protez tırnak işlemine, tırnaklarınızın french manikür olmasını istediğinizi belirtmeniz durumunda tırnak ucuna takılan protez buna göre seçilecektir. 2 saat süren bu işlem sonrasında sürekli ve hiçbir etkiyle bozulmayan French tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Kalıcı French Uygulamasının Kalıcılık Süresi Nedir?

Protez tırnaklarınızı jel ve akrilik sistem ile uyguladıktan sonra yaklaşık olarak 2 ay boyunca sorunsuz ve kusursuz kullanabilirsiniz. Ancak bu 2 ayın sonunda kendi tırnağınız doğal olarak uzayacağı için 1 saat süren kısa bir bakım uygulaması ile oluşan boşluğa dip dolgusu adı verilen bir işlem uygulanır.

Kalıcı French Uygulaması Hakkında Bilmeniz Gerekenler

El ve ayak olmak üzere iki ayrı şekilde de uygulanabilir. El ve ayaklarınızın sürekli bakımlı olmasını istiyorsanız, düzenli yaptırdığınız manikür pedikür bakımı yerine kalıcı french uygulaması yaptırabilirsiniz.

Hands,Of,A,Young,Woman,With,A,Manicure.,The,Nails
Beautiful,Model,Girl,With,French,Manicure,Nail,,,Jewelry,,Earrings
Female,Soft,Hands,With,Beautiful,French,Manicure

Şeyda Söyler Nişantaşı

Sıkça Sorulan Sorular

Kalıcı French Uygulama Süresi

Doğal tırnakların uzaması bu süre boyunca devam edeceği için, 2 ay sonra tırnak dip bölgesine dip dolgu uygulaması yapılır. Bu uygulama yaklaşık 1 saat içinde tamamlanmış olur.

Kalıcı French Uygulamasının herhangi bir zararı varmıdır?

Uygulamanın herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Kalıcı French Uygulama Yerleri

Kalıcı french uygulaması el ve ayak için iki ayrı şekilde uygulanabilmektedir.