Microblading

Ana Sayfa Microblading Kaş

Microblading

3D Microblading Kaş Şekillendirme Uygulaması Nedir?

Seyrek kaşlara sahip ya da kaş bölgesinde kıl olmayan kişilerde tercih edilen bir kaş şekillendirme yöntemidir.

Microblading Uygulamasının İşlem Süresi Ne Kadar?

Microblading kaş şekillendirme uygulaması, kaş yapısına bağlı olarak ortalama 1 saat süren bir yöntemdir. Uygulama genellikle tek seansta tamamlanır. Nadir olarak 2. seans gerekebilir. Seanslar arası ortalama 21 gündür.

Nasıl Uygulanır?

Öncelikle özel bir ölçüm aleti ile kaşlarınız arasındaki mesafe ölçülerek yüzünüz ve kaşlar arasında simetri sağlanır. Kaş dokunuzun dış hatları belirlenir. Bu evrede şekillendirmeyi yapacak kişinin uzmanlığı ve becerisi çok önemlidir. Şekillendirme işleminden sonra kişiye özel ve tek kullanımlık, ucunda çok sayıda ve ince iğneler olan kalem ile kaşlarınıza uygun renkteki boya uygulanır. Microblading ağrısız bir yöntemdir.

Kullanım Süresi Ne Kadardır?

Microblading, derinizdeki pigmentlerin yapısına bağlı ortalama 1-3 sene arasında kalıcılığı olan bir kaş şekillendirme uygulamasıdır.

3D Microblading Kaş Şekillendirme Uygulaması Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Dikkat edilmesi gereken en önemli husus güzellik uzmanınızı seçerken iyi bir araştırma yapmaktır. İstenmeyen ve sizi uygulama sonunda memnun etmeyecek sonuçlar almamak için uzmanınızın referanslarına bakmalısınız. Bunun yanında, kullanılacak malzemeler tek kullanımlık ve hijyenik olmalı.

Microblading,,Micropigmentation,Eyebrows,Work,Flow,In,A,Beauty,Salon.,Woman
Blue,Eyes,And,Eyebrows,Close-up.,Portrait,Of,A,Beautiful,Teenage
Microblading,Eyebrows,Workflow,In,A,Beauty,Salon

Şeyda Söyler Nişantaşı

Sıkça Sorulan Sorular

Uygulama Süresi Ne kadar?

Uygulama, tüm el için yaklaşık 1 saat sürer. Sonrasında gerçek tırnağa oldukça yakın doğallıkta ve esneklikte, temiz tırnaklar ortaya çıkar.

Kullanım Süresi ne kadar ?

Rahatınız için işlem öncesinde ve süresi boyunca yüksek dereceli bir lokal anestezi kullanacağım. Çoğu müşteri hiçbir şey hissetmez veya “cımbız” hissini tarif eder. Hassas müşteriler için uyuşma süresini daha uzun beklemek gerekebilir, ancak duyum tolere edilebilir. İşlem sırasında birçok müşteri sedyede uyuyakalır.

İşime ne zaman dönerim?

Müşteriler çoğu zaman ertesi gün hemen sonra işe döner veya devam eder; bu tamamen size ve konfor seviyenize bağlı. İşlemde nn göze çarpan gün ertesi gündür. Kaşta işlem gören yerler çok az şişebilir fakat morarma olmaz, ancak işlem sonrası izleyen günlerde renk yoğunlaşır. Lütfen dikkat: Kalıcı makyajınız ilk haftada normalden daha koyu görünür - bu tamamen normaldir.